Betonové ploty
Vše, co chcete vědět o zateplení fasády. Sháníte informace o možnostech laminátové podlahy? Již dále nemusíte. Proč si pořídit kvalitní pvc podlahy? Stavebniny

Diamantové kotouče

Hypotéky srovnání

TOPlist

Levné betonové ploty


V dalším článku na nejbetonoveploty.cz se budeme zabývat tím, jak sehnat levné betonové ploty. Ale dozvíte se daleko více – o stavbách těchto plotů a zejména, jaké přinášejí výhody. Proto zajímáte-li se o tuto problematiku, přečtěte si tento, ale i ostatní články na našem webu.

Stavba betonových plotů

Co se týče stavby těchto plotů, je to zpravidla velmi jednoduchá a rychlá záležitost – plotové desky se vkládají mezi sloupky ve tvaru H. Tyto desky zapadají na doraz sloupku, proto tedy není zapotřebí ani betonáž základové desky.

Výhody

Slíbili jsme Vám vypsat výhody, které Vás s těmito ploty čekají, jsou to zejména: ona zmíněná jednoduchá montáž, dále také nenáročná údržba, odolnost, velmi dlouhá životnost, dobrá cenová dostupnost, designově poutavé vzory, rychlá rozebíratelnost, snadná oprava v případě poškození, snadná aplikace barev a samozřejmě jednoduché oplocení jakéhokoliv pozemku.

Levné betonové ploty

Standardní vzhled

Abyste měli lepší představu, jak betonové ploty vypadají, máme tu popis standardního kusu. Zpravidla jsou tyto ploty sestaveny z jednotlivých betonových desek, které jsou dlouhé 200 cm a široké 4,5 cm. Přední strana každé betonové desky je opatřena reliéfem a zadní strana je hladká. Základní obdélníková deska má výšku 50 cm, radiusová deska zakončená okrasným obloukem má výšku 61 cm. Tyto desky lze libovolně kombinovat, až do výšky 2,5 m.

Levné betonové ploty

A co se týče toho, kde levné betonové ploty získat, zkuste jednoduše najít jednotlivé výrobce na internetu, nebo toto heslo zadat do vyhledávače. Existují firmy, které se zabývají komplexním zajišťováním betonových plotů od toho, že Vám pomohou vybrat vhodný typ, přes dovoz až po kompletaci celé stavby.

Poptejte betonový plot a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po betonových plotech mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku

Leave a Reply