Betonové ploty
Vše, co chcete vědět o zateplení fasády. Sháníte informace o možnostech laminátové podlahy? Již dále nemusíte. Proč si pořídit kvalitní pvc podlahy? Stavebniny

Diamantové kotouče

Hypotéky srovnání

TOPlist

Nový komín Scancore pro váš dům

Plánujete-li stavět nový komín, je vhodné věnovat této části stavby dostatečnou pozornost. Výběr komína se často podceňuje, přitom právě komín je technické zařízení, které je vystaveno extrémnímu namáhání. Přední výrobci nabízejí čím dále více komínové systémy. Systémy od jednoho výrobce jsou propracovaný celek, se zárukou dobrého tahu a všechny komponenty jsou originální, takže si můžete být jisti jejich kvalitou. Výběrem kvalitního komínového systému tak získáte záruku dlouhodobého pohodlí a tepla ve vašem domě.

Vsaďte na kvalitu, která pro vás znamená jistotu do budoucna a zvolte komínové systémy Scancore. Komínové systémy z Dánska nabízí nové možnosti pro snadnou stavbu komínů. Díky použitému materiálu pemzobetonu, již není potřeba komín vložkovat. Jednotlivé komínové tvarovky jsou velmi lehké a celý systém se skládá jen z malého počtu stavebních prvků. Tyto vlastnosti výrazně snižují náklady na přepravu i montáž komínového systému, čímž dochází k výraznému snížení ceny.

Komínové systémy Scancore přináší klientům bezpečný, kvalitní a levný komínový systém, se snadnou montáží bez jakýchkoliv technických kompromisů. Komínový systém Scancore se přizpůsobí vám a vašim potřebám nemusíte se tak obávat žádných polovičatých řešení. Každý komín je připravován přesně podle individuálních potřeb klienta. Vysokou kvalitu komínových systémů Scancore a možnost umístění přímo k hořlavým materiálům, oceňují i výrobci dřevěných domů. Levné komíny je možné umístit do dřevostaveb bez toho, aby představovaly požární riziko. Pokud vás nabídka zaujala, nebo máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.